CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Aktuality

Hlavní stránka Novinky Aktuality

Bioveta ve Vietnamu

Bioveta ve Vietnamu

18.9.2023

Rychle se rozvíjející segment praxí malých zvířat ve Vietnamu již několik let doprovází podpora Biovety. Ta ve spolupráci s místním partnerem stála na počátku jeho vzniku a v současnosti se aktivně věnuje pomoci při zvyšování kvality služeb poskytovaných rychle rostoucí síti místních klinik a veterinárních nemocnic.

Setkání specialistů v září na Ukrajině

Setkání specialistů v září na Ukrajině

15.9.2023

Ve dnech 6.-7.9 se i přes válečný stav konaly dvě tradiční konference na Ukrajině, která i touto cestou chce ukázat, že se snaží žít i normálním životem. Obě akce podpořila svojí účastí, sponzoringem a edukačními lekcemi i Bioveta Ukrajina.

Bioveta ve Vietnamu

Bioveta ve Vietnamu

11.8.2023

21. května 2023 ve vietnamské Hanoji proběhl díky společné koordinaci české Biovety, místní společností Greenvet a Ministerstva zemědělství ČR workshop na téma ,, Prasečí cholera – genotyp, polymorfismy a problémy při kontrole nemocí na farmě“.

Delegace Mongolska v Biovetě

Delegace Mongolska v Biovetě

26.6.2023

Dnes navštívila společnost Biovetu vzácná návštěva. Pod patronací Ministerstva průmyslu a obchodu ČR se zúčastnila delegace Mongolska diskuze na podporu mongolsko-českých obchodních vztahů.

Mezinárodní shromáždění evropských veterinárních komor GA FVE

Mezinárodní shromáždění evropských veterinárních komor GA FVE

25.6.2023

Jihomoravská obec Zaječí 15. až 18. června 2023 hostila mezinárodní shromáždění evropských veterinárních komor GA FVE – zastřešující veterinární asociace z 38 zemí Evropy. Bioveta, největší český výrobce veterinárních léčiv, se stala hrdým partnerem akce.

Návštěva veterinárních lékařů z Polska

Návštěva veterinárních lékařů z Polska

20.6.2023

24. 5. hostila Bioveta 34 polských veterinárních lékařů z řad svých tamních zákazníků. Snažili jsme se předvést nejen to, v jakých podmínkách naše přípravky vyrábíme, ale samozřejmě také ukázat našim hostům alespoň kousek z krás jižní Moravy. Nabitý program začal prohlídkou výrobního provozu, na kterou navázali naši zkušení produktoví manažeři prezentací portfolia výrobků pro hospodářská zvířata se všeobecnou diskusí o možnostech jejich použití v praxi. I naši kuchaři dostali příležitost předvést svůj um – a sklidili zasloužené uznání. Po obědě jsme se pak vypravili do vinařství Sonberk, kde hosté za krásného jarního dne vychutnávali vynikající moravská vína na dohled Pálavy. Příjemný společenský program po dobré večeři skvěle završil návštěvu, která byla sice krátká, ale věříme, že si z ní naši polští hosté odvážejí nejednu pěknou vzpomínku.

Návštěva veterinárních lékařů z Bulharska

Návštěva veterinárních lékařů z Bulharska

12.6.2023

Na jaře tohoto roku navštívili opět Biovetu veterinární lékaři z Bulharska. Jednalo se o kolegy, kteří se aktivně účastní programu „Partneři Biovety“, v Bulharsku zaštiťovaného firmou Lekoom, hlavním distributorem našich přípravků v této balkánské zemi. Návštěva veterinárních lékařů navazovala na setkání vedení Biovety s novým majitelem firmy Lekoom, kterým se na počátku roku stal Dr. Vencislav Tanchev ze Sofie. Kromě nového majitele firmy Lekoom navštívili naši společnost i jeho nejbližší spolupracovníci a významní klienti.

BIOVETA VÍTĚZEM 48. ROČNÍKU VETERINÁRNÍHO VOLEJBALOVÉHO TURNAJE

BIOVETA VÍTĚZEM 48. ROČNÍKU VETERINÁRNÍHO VOLEJBALOVÉHO TURNAJE

1.6.2023

Vranovská pláž, 26.-28.5.2023 - další tradiční ročník veterinárního volejbalu, organizovaný OS KVL Znojmo s podporou OS KVL Břeclav, který proběhl v závěru května v areálu Vranovské přehrady, zůstává jistě v myslích všech účastných pěknou vzpomínkou.

Odborná přednáška v Severním Kypru

Odborná přednáška v Severním Kypru

13.4.2023

Dne 4. dubna se konalo setkání a přednáška pro veterináře malých zvířat na turecké části ostrova Kypr. Na přednášce Dr. Neužil vysvětloval výhody používání nových vakcín řady Biocan Novel pro psy a otázky psí a kočičí imunologie. Na setkání se sešlo 25 majitelů klinik a ambulancí malých zvířat ze severní části ostrova. Setkání se konalo před turistickou sezónou a bylo velmi kvitováno, neboť během letní sezóny se několikanásobně zvýší návštěvnost veterinárních pracovišť chovateli s domácími mazlíčky.

KONGRES AKADEMII PO DYPLOMIE VARŠAVA 2023

KONGRES AKADEMII PO DYPLOMIE VARŠAVA 2023

6.4.2023

Ve dnech 18. – 19. března 2023 se BIOVETA zúčastnila 15. kongresu AKADEMIA PO DYPLOMIE ve Varšavě. Letošní kongres se nesl pod heslem „Interdisciplinární výzvy moderní veterinární medicíny 2023“.

Zabijačka s Bankou Bioveta

Zabijačka s Bankou Bioveta

4.4.2023

10.-11. března 2023 se sešla ve výborné náladě na Váňově statku v Dubovicích u Pelhřimova početná skupina veterinářů, kteří využili své zlaťáky z věrnostního programu Banka Bioveta k tomu, aby spolu s námi prožili tradiční zabijačku. A stálo to za to – většina hostů dorazila již dopoledne, aby nepropásli ani kousek programu. Mohli tak nejen obdivovat fortel pánů řezníků, ale několika dobrovolníkům se dostalo i příležitosti „ušpinit si ruce“ a zkusit se s mistry řemesla porovnat při plnění jitrnic a jelítek.