CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Aktuality

Hlavní stránka Novinky Aktuality

Rumunsko: Pokračující spolupráce s Fakultou veterinárního lékařství v Temešváru

Rumunsko: Pokračující spolupráce s Fakultou veterinárního lékařství v Temešváru

30.11.2023

27. listopadu 2023 společnost Bioveta Romania v úzké spolupráci s Fakulta veterinárního lékařství v rámci Přírodovědné univerzity "Regele Mihai I" v Temešváru uspořádala interaktivní setkání se studenty posledních ročníků - budoucími veterinárními lékaři.

VETclasses 2023

VETclasses 2023

6.11.2023

Hradec Králové se opět o uplynulém víkendu stal centrem veterinární medicíny, hostil odborný kongres VETclasses 2023.

Bioveta v Pákistánu

Bioveta v Pákistánu

23.10.2023

Ve druhé polovině září společnost SNAM Pharma, výhradní distributor výrobního portfolia Biovety v Pákistánu, uspořádal dva semináře zaměřené na imunologii domácích mazlíčků.

Konference Moločnaja ferma ve Lvově

Konference Moločnaja ferma ve Lvově

19.10.2023

Ve dnech 10. a 11. října se ve Lvově konala konference Moločnaja ferma, na které se Bioveta Ukrajina podílela tradičně jako sponzor a vystavovatel.

Bioveta - edukační semináře ve Vietnamu

Bioveta - edukační semináře ve Vietnamu

19.9.2023

V srpnu uspořádala Bioveta v Hochiminhu a Hanoji dva velké semináře týkající se zejména problematiky parvovirových onemocnění. Oba semináře byly současně využity k prezentaci našich produktů, které jsou ve Vietnamu registrovány.

Bioveta ve Vietnamu

Bioveta ve Vietnamu

18.9.2023

Rychle se rozvíjející segment praxí malých zvířat ve Vietnamu již několik let doprovází podpora Biovety. Ta ve spolupráci s místním partnerem stála na počátku jeho vzniku a v současnosti se aktivně věnuje pomoci při zvyšování kvality služeb poskytovaných rychle rostoucí síti místních klinik a veterinárních nemocnic.

Setkání specialistů v září na Ukrajině

Setkání specialistů v září na Ukrajině

15.9.2023

Ve dnech 6.-7.9 se i přes válečný stav konaly dvě tradiční konference na Ukrajině, která i touto cestou chce ukázat, že se snaží žít i normálním životem. Obě akce podpořila svojí účastí, sponzoringem a edukačními lekcemi i Bioveta Ukrajina.

Bioveta ve Vietnamu

Bioveta ve Vietnamu

11.8.2023

21. května 2023 ve vietnamské Hanoji proběhl díky společné koordinaci české Biovety, místní společností Greenvet a Ministerstva zemědělství ČR workshop na téma ,, Prasečí cholera – genotyp, polymorfismy a problémy při kontrole nemocí na farmě“.

Delegace Mongolska v Biovetě

Delegace Mongolska v Biovetě

26.6.2023

Dnes navštívila společnost Biovetu vzácná návštěva. Pod patronací Ministerstva průmyslu a obchodu ČR se zúčastnila delegace Mongolska diskuze na podporu mongolsko-českých obchodních vztahů.

Mezinárodní shromáždění evropských veterinárních komor GA FVE

Mezinárodní shromáždění evropských veterinárních komor GA FVE

25.6.2023

Jihomoravská obec Zaječí 15. až 18. června 2023 hostila mezinárodní shromáždění evropských veterinárních komor GA FVE – zastřešující veterinární asociace z 38 zemí Evropy. Bioveta, největší český výrobce veterinárních léčiv, se stala hrdým partnerem akce.

Návštěva veterinárních lékařů z Polska

Návštěva veterinárních lékařů z Polska

20.6.2023

24. 5. hostila Bioveta 34 polských veterinárních lékařů z řad svých tamních zákazníků. Snažili jsme se předvést nejen to, v jakých podmínkách naše přípravky vyrábíme, ale samozřejmě také ukázat našim hostům alespoň kousek z krás jižní Moravy. Nabitý program začal prohlídkou výrobního provozu, na kterou navázali naši zkušení produktoví manažeři prezentací portfolia výrobků pro hospodářská zvířata se všeobecnou diskusí o možnostech jejich použití v praxi. I naši kuchaři dostali příležitost předvést svůj um – a sklidili zasloužené uznání. Po obědě jsme se pak vypravili do vinařství Sonberk, kde hosté za krásného jarního dne vychutnávali vynikající moravská vína na dohled Pálavy. Příjemný společenský program po dobré večeři skvěle završil návštěvu, která byla sice krátká, ale věříme, že si z ní naši polští hosté odvážejí nejednu pěknou vzpomínku.

Návštěva veterinárních lékařů z Bulharska

Návštěva veterinárních lékařů z Bulharska

12.6.2023

Na jaře tohoto roku navštívili opět Biovetu veterinární lékaři z Bulharska. Jednalo se o kolegy, kteří se aktivně účastní programu „Partneři Biovety“, v Bulharsku zaštiťovaného firmou Lekoom, hlavním distributorem našich přípravků v této balkánské zemi. Návštěva veterinárních lékařů navazovala na setkání vedení Biovety s novým majitelem firmy Lekoom, kterým se na počátku roku stal Dr. Vencislav Tanchev ze Sofie. Kromě nového majitele firmy Lekoom navštívili naši společnost i jeho nejbližší spolupracovníci a významní klienti.