CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Aktuality

Hlavní stránka Novinky Aktuality

Produktoví manažeři pro prasata a skot přijeli řešit epizootologickou situaci v jednotlivých chovech mléčných krav v Lotyšsku

Produktoví manažeři pro prasata a skot přijeli řešit epizootologickou situaci v jednotlivých chovech mléčných krav v Lotyšsku

1.4.2022

MVDr. Pavel Raška a MVDr. Dalibor Pavlíček během jednoho týdne navštívili 9 lotyšských farem skotu a najezdili více než 900 km. Na jednotlivých farmách pomáhali řešit produktoví manažeři četné problémy, od respiračního syndromu skotu, přes průjmová onemocnění telat až po akutní vzplanutí trichofytózy v celém stádě. Součástí odborných diskuzí byla také optimalizace vakcinačních schémat s použitím vakcín společnosti Bioveta, a.s., proti nejzávažnějším patogenům. Díky intenzivní osobní interakci bude bližší spolupráce s některými farmami pokračovat i nadále.

Po stezce Kolumbijských And

Po stezce Kolumbijských And

22.3.2022

MVDr. Alberto Velasquez (oblastní manažer pro Latinskou Ameriku a MVDr. Josef Zajíc (produktový manažer pro hormony) nedávno navštívili v karibské Kolumbii největšího obchodního partnera Biovety v Latinské Americe, Carval de Colombia. Tato firma importuje z České republiky nejen přípravky pro malá zvířata, ale Bioveta pro ni představuje i hlavního dodavatele přípravků pro hospodářská zvířata.

Byli jsme u toho

Byli jsme u toho

14.3.2022

Dne 10.března 2022 proběhlo letošní první zasedání Asociace veterinárních farmaceutických firem v hotelu Myslivna v Brně. Část pozvaných participovala distančně formou videokonference.

Bioveta pomáhá Ukrajincům

Bioveta pomáhá Ukrajincům

12.3.2022

Od začátku konfliktu na Ukrajině Bioveta aktivně pomáhá Ukrajincům, kteří čelí těžkostem souvisejícím s válkou.

Zabijačka v tradičním prostředí ‚,slováckého gruntu‘‘ se vydařila

Zabijačka v tradičním prostředí ‚,slováckého gruntu‘‘ se vydařila

1.3.2022

Malebné prostředí areálu Bukovanského mlýna u Kyjova přivítalo za slunečného, byť větrného počasí, účastníky pravé slovácké zabijačky, kterou společnost Bioveta, a.s. připravila jako další z akcí v rámci věrnostního programu Banka Bioveta.

Semináře v Rumunsku a Bulharsku

Semináře v Rumunsku a Bulharsku

28.2.2022

V únoru se v rumunské Kluži uskutečnil on line seminář pro obchodní reprezentanty pobočky Biovety v Rumunsku (Bioveta Romania). Seminář, na kterém přednášel MVDr. Josef Zajíc, byl na téma: „Přípravky Biovety používané v reprodukci skotu“.

Mezinárodní výstava Agro Animal Show na Ukrajině

Mezinárodní výstava Agro Animal Show na Ukrajině

17.2.2022

Dne 16. února se v Kyjevě konala pravidelná konference "Efektivnoe svinarstvo", která je součástí mezinárodní výstavy Agro Animal Show. Na 60 odborníků chovu prasat se sešlo v přednáškovém sále výstaviště. Bioveta Ukrajina se zde zúčastnila jako sponzor akce. V rámci hlavního programu vystoupil veterinární lékař Biovety Ukrajina, Nikolaj Vyschepan, s přednáškou na téma vakcinačních schémat různých skupin prasat. Bioveta měla též na této konferenci stánek, hojně navštěvovaný posluchači. Pár štastných výherců loterie si pak odneslo dárek Biovety.

Nepřízni navzdory

Nepřízni navzdory

17.2.2022

Dne 14. února 2022 se na Ukrajině v Kyjevě, na sv.Valentýna, konala mezinárodní veterinární nauková konference Asociace veterinářů malých zvířat Ukrajiny. Termín nebyl vybrán náhodou, organizátoři se chtěli touto akcí postavit proti nepřízni zpráv v poslední době. Proto se výzdoba konference konala v duchu sv.Valentýna. Okolo 300 účastníků, veterinářů a studentů vet.medicíny, přijelo na tento kongres věnovaný převážně nefrologii. Na konferenci vystoupil za Biovetu MVDr. Jiří Neužil, který přednášel na téma leptospirózy psů a koček. V příjemné a optimistické atmosféře proběhl celý den a spokojení účastníci se rozjeli zpět do všech koutů své země v naději dobrých zpráv.

Bioveta, a.s. uspořádala odborné přednášky v Latinské Americe

Bioveta, a.s. uspořádala odborné přednášky v Latinské Americe

20.1.2022

Koncem roku 2021 navštívili MVDr. Alberto Velasquez a MVDr. Josef Zajíc, Ph.D. některé klienty Biovety v Latinské Americe. Obchodní záležitosti, týkající se prodeje výrobků Biovety a registrace dalších veterinárních přípravků v tomto teritoriu projednali s představiteli firmy Carval (Kolumbie) a firmy Montvec Servicios (Kostarika). Kromě jednání s představiteli firem se oba představitelé Biovety setkali s veterinárními specialisty, pro které byl uspořádán cyklus odborných přednášek, které proběhly ve městech Bogota, Santa Rosa del Osos a Monteria v Kolumbii a ve městech Guapiles a Guacimo v Kostarice.

VIV MEA 2021

VIV MEA 2021

13.12.2021

Abú Dhabí (Spojené arabské emiráty) hostilo 23.-25. 11. 2021 mezinárodní veletrh a kongres VIV MEA 2021. A my jsme byli u toho.

Svaz chovatelů Shagya-Arab v ČR

Svaz chovatelů Shagya-Arab v ČR

15.11.2021

V rámci programu členské schůze Svazu chovatelů Shagya-Arab v ČR z.s., vystoupila naše produktová manažerka pro koně, MVDr. Kamila Růžičková.