CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Aktuality

Hlavní stránka Novinky Aktuality

Bioveta napomohla vakcinaci klokana rudokrkého

Bioveta napomohla vakcinaci klokana rudokrkého

15.8.2018

Na veterinární klinice v Lubné proběhl netradiční zákrok. K vakcinaci proti tetanu se dostavil, pro Českou republiku ojedinělý pacient, klokan rudokrký. Vakcinaci provedl MVDr. Josef Tabery za použití vakcíny proti tetanu z produkce Biovety, a. s.

BIOVETA FIRMOU ROKU 2018 V POLSKU!

BIOVETA FIRMOU ROKU 2018 V POLSKU!

22.5.2018

Dne 14. května 2018 oznámila Centrální kancelář Národní certifikace z Varšavy seznam vítězů jedněch z nejprestižnějších ocenění v zemi – FIRMA ROKU, HIT ZÁKAZNÍKA, POLISH EEXCLUSIVE, BEST OF BEAUTY & HEALTH a DEVELOPER ROKU pro rok 2018.

NA VETMEDICA – VETFORUM 2018 ZAZNAMENALA BIOVETA VELKÝ OHLAS

NA VETMEDICA – VETFORUM 2018 ZAZNAMENALA BIOVETA VELKÝ OHLAS

16.4.2018

Úspěchem skončila naše prezentace na 14. ročníku této největší veterinární akce v Polské Lodži. Veletrhu, jehož byla v tomto roce Bioveta oficiálním partnerem, se zúčastnilo o minulém víkendu téměř 1 200 lékařů a řada dalších návštěvníků.

Bioveta partnerem ceny Veterinář roku 2017

Bioveta partnerem ceny Veterinář roku 2017

9.4.2018

V sobotu 7. dubna 2018 proběhl na Slovanském ostrově v Praze XV. ročník galavečera Koně na Žofíně. Vyhlašování cen časopisu Jezdectví, Pavo Poháru Jezdectví, Cen skokové komise České jezdecké federace a zvláštních cen časopisu Jezdectví sledovaly stovky diváků. Kolorit galavečera milovníků koní dotvářela také přítomnost běloušů z kladrubského hřebčína a přítomnost starokladrubských vraníků jízdní policie.

Bioveta, a.s. – Generální partner Veterinárního reprezentačního plesu, Žofín, 13. 1. 2018

Bioveta, a.s. – Generální partner Veterinárního reprezentačního plesu, Žofín, 13. 1. 2018

16.1.2018

Společnost Bioveta, a.s. Ivanovice na Hané byla Generálním partnerem Veterinárního reprezentačního plesu, který pořádala Komora veterinárních lékařů České republiky v prostorách novorenesančního paláce Žofín v Praze v sobotu 13. ledna 2018.

Bioveta zazářila na prestižní konferenci na Filipínách

Bioveta zazářila na prestižní konferenci na Filipínách

19.10.2017

Jak se můžete dočíst na našich webových stránkách, společnost Bioveta, a.s. vyváží své produkty do více než 90 zemí světa. Jednou z nich jsou i exotické Filipíny; v jejich hlavním městě Manile se ve dnech 8.-10. 10. 2017 konal již 23. ročník Philippine Animal Hospital Association (PAHA), každoroční odborná konference a setkání veterinárních lékařů malých zvířat.

Bioveta Vám a Vašim zvířecím přátelům přeje krásný Mezinárodní den zvířat

4.10.2017

Tento svátek připadá na 4.10.2017 a slaví se na počest sv. Františka z Assisi, který v tento den r. 1226 zemřel. Svatý František je považovaný za patrona zvířat a ochránců přírody, svůj život zasvětil mimo jiné péči o nemocná a opuštěná zvířata a podle legendy s nimi i uměl mluvit. Přejeme i Vám, abyste uměli naslouchat nejen svým zvířatům a vyslyšeli jejich prosby a přání. Oslavte s nimi tento den minimálně dobrým pamlskem!

SVĚTOVÝ DEN VZTEKLINY

SVĚTOVÝ DEN VZTEKLINY

27.9.2017

Datum 28. 9. je kromě naší republiky, kde na tento den připadá státní svátek – Den české státnosti, významný i světově jako World Rabies Day, tedy Světový den vztekliny, který je věnovaný osvětě a prevenci proti tomuto onemocnění.

Dobré zprávy z Vietnamu

Dobré zprávy z Vietnamu

18.7.2017

Společnost Bioveta, a.s., která své produkty exportuje do více než 90 zemí světa, se rozhodla rozšířit své obchodní aktivity ve Vietnamu a to prostřednictvím nově vzniklé Veterinární nemocnice Grenvetu - GREENPET v Hanoji. Slavnostní otevření této nemocnice se konalo dne 14. 5. 2017 a díky ní bude moci Bioveta rozvíjet spolupráci s místními veterináři a nově vznikajícími veterinárními klinikami v zemi. Doufáme, že i tento počin přispěje k rozšíření veterinární péče v této krásné zemi.

Bioveta opět boduje!

Bioveta opět boduje!

12.7.2017

Tentokrát umístěním na krásném třetím místě v žebříčku nejobdivovanějších firem roku 2017 v odvětví chemického, farmaceutického, gumárenského a plastikářského průmyslu.

Výstava chovatelských potřeb PROPET 2017

Výstava chovatelských potřeb PROPET 2017

30.6.2017

Šestnáctý ročník největší výstavy chovatelských potřeb PROPET 2017 je za námi. Jak se Vám líbil? My jsme z té záplavy psů, králíků, koček, potkanů a ostatních zvířat byli nadšení! Doufáme, že se Vám líbil i náš stánek a jeho milá obsluha :-) Děkujeme Vám všem, kdo jste nás poctili svou návštěvou a případně i nákupem a stejně tak i organizátorům této vydařené akce!

Ukrajinsko-české podnikatelské fórum

Ukrajinsko-české podnikatelské fórum

19.6.2017

Dne 8.6.2017 se na Ukrajinské obchodní a průmyslové komoře v Kyjevě uskutečnilo Ukrajinsko-české podnikatelské fórum za účasti ministra průmyslu a obchodu ČR pana Jiřího Havlíčka, viceprezidenta Hospodářské komory ČR pana Michala Štefla a velvyslance ČR na Ukrajině pana Radka Matuly. Ředitel Biovety Ukrajina Dr. Jiří Neužil, byl požádán o prezentaci firmy Bioveta na tomto fóru jako příklad spolupráce mezi ČR a Ukrajinou. Prezentace se setkala jak z české, tak ukrajinské podnikatelské veřejnosti se značným zájmem, o čemž svědčí například i interview v televizním vysílání.