CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Již druhá letošní návštěva veterinárních lékařů z Bulharska

Hlavní stránka Novinky Aktuality Již druhá letošní návštěva veterinárních lékařů z Bulharska

6.12.2022

Již druhá letošní návštěva veterinárních lékařů z Bulharska V posledním zářijovém týdnu se v Biovetě uskutečnila již druhá návštěva veterinárních lékařů z Bulharska. Jednalo se o klienty firmy Lekoom, která je v této balkánské zemi hlavním partnerem Biovety a současně jednou z největších a nejstarších bulharských distribučních firem veterinárních přípravků. Současně je firma Lekoom také jedním z prvních zahraničních partnerů Biovety. 

Veterinární lékaři, účastníci této "výpravy" patří mezi významné klienty firmy Lekoom a jsou účastníky programu, vycházejícího z principu "Partneři Biovety", který takto v Bulharsku organizuje firma Lekoom. 
V rámci návštěvy Biovety byla pro bulharské kolegy zorganizována série přednášek. Prvním přednášejícím byl Ing. Marek Vystavěl, který bulharské veterinární lékaře seznámil s historií i současností Biovety, včetně výrobního portfolia firmy. Následovaly odborné přednášky MVDr. Pavla Rašky a MVDr. Michaely Trněné, kteří kolegy seznámili s nejnovějšímy trendy v imunologii a také s přípravky, které v oblasti prevence infekčních chorob firma Bioveta vyrábí a dodává i na bulharský trh.
Bulharští kolegové měli možnost navštívit i výrobní prostory, kde se jim věnoval Ing. Jan Provazník, který je podrobně seznámil s technologií výroby vakcín.
Program pro bulharské kolegy zahrnoval i návštěvu pamětihodností Brna a vinařství André ve Vekých Pavlovicích. Poté naši kolegové návštívili areál lednického zámku. Celá tato akce byla zakončena návštěvou Bratislavy.


Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B