CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Aktuality

Hlavní stránka Novinky Aktuality

Bioveta, a.s. – Generální partner Veterinárního reprezentačního plesu, Žofín, 13. 1. 2018

Bioveta, a.s. – Generální partner Veterinárního reprezentačního plesu, Žofín, 13. 1. 2018

16.1.2018

Společnost Bioveta, a.s. Ivanovice na Hané byla Generálním partnerem Veterinárního reprezentačního plesu, který pořádala Komora veterinárních lékařů České republiky v prostorách novorenesančního paláce Žofín v Praze v sobotu 13. ledna 2018.

Bioveta zazářila na prestižní konferenci na Filipínách

Bioveta zazářila na prestižní konferenci na Filipínách

19.10.2017

Jak se můžete dočíst na našich webových stránkách, společnost Bioveta, a.s. vyváží své produkty do více než 90 zemí světa. Jednou z nich jsou i exotické Filipíny; v jejich hlavním městě Manile se ve dnech 8.-10. 10. 2017 konal již 23. ročník Philippine Animal Hospital Association (PAHA), každoroční odborná konference a setkání veterinárních lékařů malých zvířat.

Bioveta Vám a Vašim zvířecím přátelům přeje krásný Mezinárodní den zvířat

4.10.2017

Tento svátek připadá na 4.10.2017 a slaví se na počest sv. Františka z Assisi, který v tento den r. 1226 zemřel. Svatý František je považovaný za patrona zvířat a ochránců přírody, svůj život zasvětil mimo jiné péči o nemocná a opuštěná zvířata a podle legendy s nimi i uměl mluvit. Přejeme i Vám, abyste uměli naslouchat nejen svým zvířatům a vyslyšeli jejich prosby a přání. Oslavte s nimi tento den minimálně dobrým pamlskem!

SVĚTOVÝ DEN VZTEKLINY

SVĚTOVÝ DEN VZTEKLINY

27.9.2017

Datum 28. 9. je kromě naší republiky, kde na tento den připadá státní svátek – Den české státnosti, významný i světově jako World Rabies Day, tedy Světový den vztekliny, který je věnovaný osvětě a prevenci proti tomuto onemocnění.

Dobré zprávy z Vietnamu

Dobré zprávy z Vietnamu

18.7.2017

Společnost Bioveta, a.s., která své produkty exportuje do více než 90 zemí světa, se rozhodla rozšířit své obchodní aktivity ve Vietnamu a to prostřednictvím nově vzniklé Veterinární nemocnice Grenvetu - GREENPET v Hanoji. Slavnostní otevření této nemocnice se konalo dne 14. 5. 2017 a díky ní bude moci Bioveta rozvíjet spolupráci s místními veterináři a nově vznikajícími veterinárními klinikami v zemi. Doufáme, že i tento počin přispěje k rozšíření veterinární péče v této krásné zemi.

Bioveta opět boduje!

Bioveta opět boduje!

12.7.2017

Tentokrát umístěním na krásném třetím místě v žebříčku nejobdivovanějších firem roku 2017 v odvětví chemického, farmaceutického, gumárenského a plastikářského průmyslu.

Výstava chovatelských potřeb PROPET 2017

Výstava chovatelských potřeb PROPET 2017

30.6.2017

Šestnáctý ročník největší výstavy chovatelských potřeb PROPET 2017 je za námi. Jak se Vám líbil? My jsme z té záplavy psů, králíků, koček, potkanů a ostatních zvířat byli nadšení! Doufáme, že se Vám líbil i náš stánek a jeho milá obsluha :-) Děkujeme Vám všem, kdo jste nás poctili svou návštěvou a případně i nákupem a stejně tak i organizátorům této vydařené akce!

Ukrajinsko-české podnikatelské fórum

Ukrajinsko-české podnikatelské fórum

19.6.2017

Dne 8.6.2017 se na Ukrajinské obchodní a průmyslové komoře v Kyjevě uskutečnilo Ukrajinsko-české podnikatelské fórum za účasti ministra průmyslu a obchodu ČR pana Jiřího Havlíčka, viceprezidenta Hospodářské komory ČR pana Michala Štefla a velvyslance ČR na Ukrajině pana Radka Matuly. Ředitel Biovety Ukrajina Dr. Jiří Neužil, byl požádán o prezentaci firmy Bioveta na tomto fóru jako příklad spolupráce mezi ČR a Ukrajinou. Prezentace se setkala jak z české, tak ukrajinské podnikatelské veřejnosti se značným zájmem, o čemž svědčí například i interview v televizním vysílání.

Mezinárodní zemědělský veletrh AGRO v Kyjevě

Mezinárodní zemědělský veletrh AGRO v Kyjevě

12.6.2017

Ve dnech 7.-10.6.2017 se konal v Kyjevě mezinárodní zemědělský veletrh AGRO, který je největším setkáním zemědělské veřejnosti na Ukrajině.

PEJSAKÓWKA 2017

PEJSAKÓWKA 2017

9.6.2017

Ve dnech 6.-7. června jsme se účastnili v polských Pulawách XXII. ročníku mezinárodní vědecké konference věnované chovu prasat. Jejím letošním leitmotivem bylo „Zdraví - rozhodující faktor pro konkurenceschopnost chovu prasat.“

Bioveta se účastnila Feline kongresu v Bukurešti 26.-27.5.2017

Bioveta se účastnila Feline kongresu v Bukurešti 26.-27.5.2017

1.6.2017

Již třetím rokem se Bioveta účastnila jako sponzor mezinárodního kongresu zaměřeného na léčbu a diagnostiku koček, který organizovala SRMF se zahraniční účastní přednášejících. Na našem stánku zaměřeném na kočičí vakcíny řady Felibio jste mohli prodiskutovat Vaše dotazy k produktům s reprezentanty Biovety a k dispozici byl take nový produktový katalog.

O vakcíny Biocan M a Biocan M Plus je mezi bulharskými veterináři zájem

O vakcíny Biocan M a Biocan M Plus je mezi bulharskými veterináři zájem

5.5.2017

Ve dnech 7.- 8. 4. 2017 se ve Staré Zagoře v Bulharsku uskutečnila výroční konference veterinárních lékařů zabývajících se problematikou onemocnění malých zvířat.