CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Aktuality

Hlavní stránka Novinky Aktuality

Bioveta Vám a Vašim zvířecím přátelům přeje krásný Mezinárodní den zvířat

4.10.2017

Tento svátek připadá na 4.10.2017 a slaví se na počest sv. Františka z Assisi, který v tento den r. 1226 zemřel. Svatý František je považovaný za patrona zvířat a ochránců přírody, svůj život zasvětil mimo jiné péči o nemocná a opuštěná zvířata a podle legendy s nimi i uměl mluvit. Přejeme i Vám, abyste uměli naslouchat nejen svým zvířatům a vyslyšeli jejich prosby a přání. Oslavte s nimi tento den minimálně dobrým pamlskem!

SVĚTOVÝ DEN VZTEKLINY

SVĚTOVÝ DEN VZTEKLINY

27.9.2017

Datum 28. 9. je kromě naší republiky, kde na tento den připadá státní svátek – Den české státnosti, významný i světově jako World Rabies Day, tedy Světový den vztekliny, který je věnovaný osvětě a prevenci proti tomuto onemocnění.

Dobré zprávy z Vietnamu

Dobré zprávy z Vietnamu

18.7.2017

Společnost Bioveta, a.s., která své produkty exportuje do více než 90 zemí světa, se rozhodla rozšířit své obchodní aktivity ve Vietnamu a to prostřednictvím nově vzniklé Veterinární nemocnice Grenvetu - GREENPET v Hanoji. Slavnostní otevření této nemocnice se konalo dne 14. 5. 2017 a díky ní bude moci Bioveta rozvíjet spolupráci s místními veterináři a nově vznikajícími veterinárními klinikami v zemi. Doufáme, že i tento počin přispěje k rozšíření veterinární péče v této krásné zemi.

Bioveta opět boduje!

Bioveta opět boduje!

12.7.2017

Tentokrát umístěním na krásném třetím místě v žebříčku nejobdivovanějších firem roku 2017 v odvětví chemického, farmaceutického, gumárenského a plastikářského průmyslu.

Výstava chovatelských potřeb PROPET 2017

Výstava chovatelských potřeb PROPET 2017

30.6.2017

Šestnáctý ročník největší výstavy chovatelských potřeb PROPET 2017 je za námi. Jak se Vám líbil? My jsme z té záplavy psů, králíků, koček, potkanů a ostatních zvířat byli nadšení! Doufáme, že se Vám líbil i náš stánek a jeho milá obsluha :-) Děkujeme Vám všem, kdo jste nás poctili svou návštěvou a případně i nákupem a stejně tak i organizátorům této vydařené akce!

Ukrajinsko-české podnikatelské fórum

Ukrajinsko-české podnikatelské fórum

19.6.2017

Dne 8.6.2017 se na Ukrajinské obchodní a průmyslové komoře v Kyjevě uskutečnilo Ukrajinsko-české podnikatelské fórum za účasti ministra průmyslu a obchodu ČR pana Jiřího Havlíčka, viceprezidenta Hospodářské komory ČR pana Michala Štefla a velvyslance ČR na Ukrajině pana Radka Matuly. Ředitel Biovety Ukrajina Dr. Jiří Neužil, byl požádán o prezentaci firmy Bioveta na tomto fóru jako příklad spolupráce mezi ČR a Ukrajinou. Prezentace se setkala jak z české, tak ukrajinské podnikatelské veřejnosti se značným zájmem, o čemž svědčí například i interview v televizním vysílání.

Mezinárodní zemědělský veletrh AGRO v Kyjevě

Mezinárodní zemědělský veletrh AGRO v Kyjevě

12.6.2017

Ve dnech 7.-10.6.2017 se konal v Kyjevě mezinárodní zemědělský veletrh AGRO, který je největším setkáním zemědělské veřejnosti na Ukrajině.

PEJSAKÓWKA 2017

PEJSAKÓWKA 2017

9.6.2017

Ve dnech 6.-7. června jsme se účastnili v polských Pulawách XXII. ročníku mezinárodní vědecké konference věnované chovu prasat. Jejím letošním leitmotivem bylo „Zdraví - rozhodující faktor pro konkurenceschopnost chovu prasat.“

Bioveta se účastnila Feline kongresu v Bukurešti 26.-27.5.2017

Bioveta se účastnila Feline kongresu v Bukurešti 26.-27.5.2017

1.6.2017

Již třetím rokem se Bioveta účastnila jako sponzor mezinárodního kongresu zaměřeného na léčbu a diagnostiku koček, který organizovala SRMF se zahraniční účastní přednášejících. Na našem stánku zaměřeném na kočičí vakcíny řady Felibio jste mohli prodiskutovat Vaše dotazy k produktům s reprezentanty Biovety a k dispozici byl take nový produktový katalog.

O vakcíny Biocan M a Biocan M Plus je mezi bulharskými veterináři zájem

O vakcíny Biocan M a Biocan M Plus je mezi bulharskými veterináři zájem

5.5.2017

Ve dnech 7.- 8. 4. 2017 se ve Staré Zagoře v Bulharsku uskutečnila výroční konference veterinárních lékařů zabývajících se problematikou onemocnění malých zvířat.

BIOVETA ZÍSKALA OCENĚNÍ NA NEJVĚTŠÍ VETERINÁRNÍ AKCI ROKU V POLSKU!

BIOVETA ZÍSKALA OCENĚNÍ NA NEJVĚTŠÍ VETERINÁRNÍ AKCI ROKU V POLSKU!

24.4.2017

Ve dnech 22. a 23. dubna 2017 se konal pod záštitou ministryně zemědělství v polské Lodži XIII. Veletrh veterinární medicíny VetMEDICA společně se VII. ročníkem Kongresu VetFORUM.