CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

1.všeukrajinský seminář o zdravotní problematice koní

Hlavní stránka Novinky Aktuality 1.všeukrajinský seminář o zdravotní problematice koní

5.11.2021

1.všeukrajinský seminář o zdravotní problematice koní V jednom z největších koňských klubů na Ukrajině,v městě Žaškiv, uspořádala firma Bioveta Ukrajina ve dnech 29.-31.10. 2021 za účasti velvyslance České republiky v Ukrajině pana Radka Matuly, 1.všeukrajinský seminář o zdravotní problematice koní.

Na tomto semináři vystoupil MVDr. Jiří Neužil na téma imunita a vakcinace koní, dále vystoupil MVDr.Štěpán Bodeček PhD. na téma infekčních a parazitárních onemocnění koní a MVDr.Miroslava Mráčková PhD. na téma reprodukce a inseminace klisen. Oba dva hosté z Veterinární univerzity Brno. Akce se zúčastnilo na 70 účastníků ze všech oblastí Ukrajiny. Toto jedinečné setkání veterinářů, majitelů koní, zootechniků a ředitelů stájí mělo jedinečnou atmosféru, neboť se na něm mohli setkat lidé z oboru z různých částí této velké země, kteří do této akce měli jen malou šanci se osobně setkat. O úspěšnosti akce svědčí i fakt, že 
přes mnohdy dlouhou cestu zpět domů, končil seminář až v neděli odpoledne. Velký dík patří regionálním manažerům Biovety Ukrajina, kteří oslovili a spolupracovali s klienty ze svých oblastí již několik týdnů před konáním akce. Na  semináři byly představeny nejen registrované výrobky firmy Bioveta, ale také ty,které ještě na Ukrajině registrovány nejsou, abychom dostali od účastníků přímou zpětnou vazbu o názoru na jejich případnou registraci a prodej. Akce byla o to více unikátní, že od 1.11.2021 z důvodů zhoršující se covidové situace na Ukrajině by tento seminář již nešlo uspořádat. 
 


Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B