CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Bioveta partnerem XI. národní konference ECHA kongresu v Pavlovicích u Lešna

Hlavní stránka Novinky Aktuality Bioveta partnerem XI. národní konference ECHA kongresu v Pavlovicích u Lešna

15.10.2021

Bioveta partnerem XI. národní konference ECHA kongresu v Pavlovicích u Lešna Konference, která se konala ve dnech 8. a 9. října již tradičně v Zámku Pavłovice u polského Lešna, se zúčastnili přední specialisté a odborníci na nemoci prasat z Polska i ze zahraničí.

Pořadateli konference byly Univerzitní centrum veterinárního lékařství Jagellonské univerzity v Krakově, Fakulta veterinárního lékařství a věd o zvířatech Univerzity přírodních věd v Poznani, pobočka Polské společnosti veterinárních věd v Poznani, Polská společnost Sekce veterinární vědy a patologie, Zemský veterinární inspektorát v Poznani a Institut živočišné vědy - oddělení PIB Experimentální závod v Pavłovicích. Mediální záštitu nad konferencí převzal odborný magazín Klinika hospodářských zvířat.

Tématy konference byly ASF - biologická bezpečnost, nejistoty v boji s ASF a aktuální témata související s imunoprofylaxí, reprodukčním managementem, průjmem selat způsobeným rotaviry typu A, optimální krmení selat a koncept ochrany před mykoplazmou a circovirem.

Mezi přednášejícími był také Dr Piotr Cybulski, vedoucí veterinární lékař předního polského výrobce věpřového masa s dánskými kořeny – společnosti Goodvalley Agro SA, který ve svém příspěvku vyzdvihl ověřené ekonomické přínosy pro podnik při používání našeho přípravku BIOSUIS PARVO L (6).

Rovněž naši zástupci z polské pobočky poskytovali zákazníkům v expozici Biovety řadu užitečných odborných rad a informací především o nově zaregistrovaných přípravcích v Polsku, jako jsou BIOSUIS RESPI E a BIOSUIS SALM.Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B