CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

BIOVETA ZÍSKALA OCENĚNÍ NA NEJVĚTŠÍ VETERINÁRNÍ AKCI ROKU V POLSKU!

Hlavní stránka Novinky Aktuality BIOVETA ZÍSKALA OCENĚNÍ NA NEJVĚTŠÍ VETERINÁRNÍ AKCI ROKU V POLSKU!

24.4.2017

BIOVETA ZÍSKALA OCENĚNÍ NA NEJVĚTŠÍ VETERINÁRNÍ AKCI ROKU V POLSKU! Ve dnech 22. a 23. dubna 2017 se konal pod záštitou ministryně zemědělství v polské Lodži XIII. Veletrh veterinární medicíny VetMEDICA společně se VII. ročníkem Kongresu VetFORUM.

V hale Expo nabídlo po oba dny celkem 1468 lékařům své výrobky a služby 84 vystavovatelů z Polska, Slovenska, Německa, Tajvanu a České republiky. Současně s veletrhem probíhal kongres veterinární praxe, kde v 8 sekcích, zahrnujících veškeré hlavní druhy zvířat, vystoupil se svou přednáškou např. věhlasný Dennis B. DeNicola z USA a další vědečtí pracovníci a praktici z USA, Polska, Holandska a Maďarska. V neděli se pak návštěvníci mohli zúčastnit bezplatných workshopů.
V soutěži o Zlatou medaili VetMedica 2017 udělila Vědecká rada veletrhu, mimo hlavní ceny, ještě Zvláštní cenu, a to naší BIOVETA Polska Sp. z o.o. za produkt HYALURONAN 10 mg/ml, u něhož ocenila především jeho uplatnění u léčení koní, psů a koček a zejména pak dostupnost tohoto produktu na polském trhu, kde není v současné době jiný konkurenční produkt. Pochvalu za pečlivou přípravu této důležité akce zaslouží celý tým polské Biovety a zejména pak DVM Angelika Orlewicz, která přínosy produktu pro veterinární praxi obhájila před vědeckou radou veletrhu a mohla se tak osobně těšit z převzetí ocenění. Návštěvníci veletrhu neskrývali svůj zájem o co nejrychlejší dostupnost nejen tohoto produktu, ale i mnoha dalších výrobků Biovety na polském trhu.


převzetí
reprezentanti 1
ocenění


Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B