CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Bioveta partnerem konference v Polsku

Hlavní stránka Novinky Aktuality Bioveta partnerem konference v Polsku

14.10.2020

Bioveta partnerem konference v Polsku Zámek v Pavlovicích u Lešna hostil 9. října přibližně 200 lékařů specialistů zabývajících se zdravím, prevencí a léčbou chorob prasat u příležitosti 10. ročníku Konference pod názvem OZVĚNY KONGRESU.

Témata přednášek se týkaly epizootické situace v oblasti ASF v Polsku, Evropě a ve světě, účinnosti očkování prasat a stimulaci imunity u prasat v době postupného snižování používání antibiotik.

Mezi předními vystavovateli a sponzory této konference byla již tradičně také Bioveta se svou expozicí. Naši zástupci diskutovali s účastníky o preventivních programech vakcinace v chovech prasat. Byla to pro nás také vynikající příležitost představit našim zákazníkům novinku v portfoliu produktů Biovety v Polsku – vakcínu Biosuis Respi E určenou k aktivní i pasivní imunizaci prasat proti července, aktinobacilové pleuropneumonii a Glasserové chorobě prasat a ke snížení klinických příznaků způsobených zmíněným patogeny.

V našem stánku jsme přivítali rovněž profesora Zygmunta Pejsaka, patrona konference, opinionlídra této branže a autora řady odborných publikací s nímž jsme hovořili o vysoké účinnosti produktů Biovety. Náš týmový kolega, DVM Michał Zimnicki, specialista na choroby prasat, představil účastníkům konference on-line produkty Biovety rovněž před kamerou.

Doufáme v úspěšné pokračování spolupráce s organizátory v Pawlowicích také v příštím roce.Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B