UA - Ukrajinská CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká
UA - Ukrajinská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká

1-й Всеукраїнський семінар на тему здоров’я коней

ГЛАВНАЯ Новости Новости в Bioveta 1-й Всеукраїнський семінар на тему здоров’я коней

10.11.2021

1-й Всеукраїнський семінар на тему здоров’я коней 29-31 жовтня 2021 року в одному з найбільших кінноспортивних комплексів України, у місті Жашкові, компанія «Біовета Україна» організувала 1-й Всеукраїнський семінар на тему здоров’я коней. Подія відбулася за участю посла Чеської Республіки в Україні Радека Матули.

Лекційну частину заходу відкрив DVM. Їржі Неужіл із презентацією на тему імунітету й вакцинації коней. Потому виступили DVM. Штєпан Бодечек PhD. із лекцією «Інфекційні й паразитарні хвороби коней» та DVM. Мірослава Мрачкова PhD. - із доповіддю про репродукцію та інсемінацію кобил. Обидва науковці працюють в Університеті ветеринарних наук м. Брно.

У заході взяли участь 70 гостей із усіх регіонів України. На цій унікальній зустрічі ветеринарів, власників коней, зоотехніків та директорів конезаводів панувала неповторна атмосфера, адже зібралися люди з різних куточків України, які до цього семінару мали небагато шансів для особистого спілкування. Про успіх семінару свідчить і той факт, що, попри неблизьку для багатьох гостей дорогу додому, захід закінчився лише після обіду в неділю.

На велику подяку заслуговують регіональні менеджери «Біовета Україна», які за кілька тижнів до події поінформували своїх клієнтів та координували їхню участь, а також Яна Дурова за фаховий переклад.

На семінарі було репрезентовано не лише зареєстровані продукти компанії «Біовета», а й ті, що ще не мають реєстрації в Україні. Так компанія сподівається отримати безпосередні відгуки про них від українських клієнтів й оцінити зацікавленість щодо їхньої реєстрації й виходу на ринок. Подію можна назвати особливо вдалою ще й через те, що від 1.11.2021 року цей семінар вже неможливо було б організувати через погіршення ситуації з Covid 19.



Share: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B