CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

VETclasses 2022: Uvidíme se v Hradci?

Hlavní stránka Novinky Výstavy a kongresy VETclasses 2022: Uvidíme se v Hradci?

25.9.2022

VETclasses 2022: Uvidíme se v Hradci? Léto už skončilo a dech tedy nabrala nejen burčáková, ale také podzimní seminářová sezóna – s tou druhou jmenovanou už ťuká na dveře i kongres VETclasses. Na ten Vás pozveme jako vždy do Hradce Králové, a to v pátek a sobotu 7.-8. října 2022.

Nesporným „tahákem“ odborného programu bude prof. Ian Ramsey z University of Glasgow. Svůj mezinárodní věhlas si vysloužil schopností podat i složitá tajemství endokrinologie srozumitelnou formou, ale také představit řadu „všedních“ problémů z obecné praxe věcně a přitom vtipně. Společně s panem profesorem budou připravení další ostřílení přednášející od nás i ze zahraničí – na své si tak přijdou i zájemci o témata oftalmologická, dermatologická či z oboru zobrazovacích metod, stomatochirurgie drobných savců nebo fyzioterapie (pro střední personál).

To samozřejmě zdaleka není vše. Kongresy a semináře jsou výbornou příležitostí k setkávání se a sdílení vlastních poznatků a tipů. K tomu bude spousta prostoru především na kongresové výstavě (vstup na ni je i tentokrát volný), kde se na Vás budeme u stánku Biovety velmi těšit – pokud máte zapeklité otázky ohledně našich výrobků či byste se s námi chtěli podělit o své zkušenosti s jejich používáním, rádi Vás přivítáme, vyslechneme a nabídneme radu. A při té příležitosti se nás určitě nezapomeňte zeptat na volné vstupenky na páteční společenský večer!Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B