CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Webinář Moderní řešení problémů reprodukce skotu

Hlavní stránka Novinky Aktuality Webinář Moderní řešení problémů reprodukce skotu

22.6.2020

Webinář Moderní řešení problémů reprodukce skotu Dne 16. června 2020 uspořádala společnost Genoservice Rusko společně s Biovetou webinář pro manažery, veterináře a specialisty mléčných farem Ruské federace na téma „Moderní řešení problémů reprodukce skotu“.

Agrární diplomat Velvyslanectví České republiky v Ruské federaci, Nikola Hrušková, přivítala účastníky webináře uvítacím projevem, ve kterém zdůraznila význam této události pro rozvoj vzájemně výhodné spolupráce mezi českými a ruskými farmáři. Na webináři poté vystoupila oblastní ředitelka Biovety pro Rusko, Kristýna Prokopová, která hovořila o nové řadě vakcín z portfolia Biovety pro skot na ruském trhu a uvedla hlavní speakry webináře – produktového manažera pro hormonální přípravky, doktora Josefa Zajíce, a produktového manažera pro skot a prasata, doktora Pavla Rašku.

Doktor Zajíc seznámil účastníky webináře s rizikovými faktory v jednotlivých fázích reprodukčního cyklu skotu. Hovořil také o ultrazvukovém vyšetření skotu a diagnóze těhotenství. Doktor Raška přednášel na téma „Současné trendy v imunizaci hospodářských zvířat“ ve spojení s vakcínami Biovety. V rámci webináře také vystoupil Denis Kalužskich (zástupce ředitele společnosti Genoservice Rusko), který ve svém projevu zdůraznil klíčové ukazatele pro hodnocení účinnosti reprodukce na farmě.

Na webináři bylo zaregistrováno 45 účastníků. Ti velice pozitivně hodnotili relevanci a aktuálnost témat přednášejících, vynikající pochopení situace v Ruské federaci a plynulost ruského jazyka českých kolegů. Velký zájem byl o produktový katalog Biovety i o podklady společnosti Genoservice Rusko.Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B