CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Produktoví manažeři Biovety navštívili Litvu

Hlavní stránka Novinky Aktuality Produktoví manažeři Biovety navštívili Litvu

9.10.2019

Produktoví manažeři Biovety navštívili Litvu Ve dnech 23. 9–26. 9. navštívili produktoví manažeři Biovety pro skot a prasata Litvu, kde se aktivně účastnili konference pod záštitou státní autority a distribuční společnosti „VetMarket“.

MVDr. Pavel Raška měl přednášku na téma „respirační syndrom u skotu a jeho řešení preparáty z portfolia Biovety.“ Další přednášku odborně vedl MVDr. Dalibor Pavlíček na téma „autogenní vakcíny a zkušenosti s nimi.“ Na této konferenci bylo přítomno více než 60 veterinárních lékařů (se zaměřením na buiatrii), kteří hodnotili prezentace velmi pozitivně.

Následující den se produktoví manažeři pro skot a prasata přesunuli do oblasti severní Litvy na jednu z farem skupiny „AUGA Group“.  Tato společnost hospodaří ekologicky na 38 000 hektarech půdy. Na farmách chová více než 3 500 kusů mléčného skotu. Na konkrétní farmě řešil doktor Raška a doktor Pavlíček problémy s průjmy, respiračním onemocněním telat a mladého skotu, mastitidami a onemocněními končetin. Jelikož se jedná o ekologické farmy, je zde možnost používání léčiv velmi omezená. Tím pádem se farmy ze skupiny „AUGA Group“ přiklání k prevenci před chorobami. Při setkání s veterinárním lékařem dané farmy a jeho nadřízeným, který spravuje všechny farmy dojného skotu, došlo k nastavení nových postupů zoohygienických i imunoprofylaktických, řešených pomocí vakcín od Bioveta, a. s. zaregistrovaných v Litvě.

Tato mise přinesla upevnění dobrých vztahů mezi Biovetou a veterináři z Litvy. Byly navázány také nové kontakty při řešení aktuálních zdravotních problémů zvířat v péči místních veterinárních lékařů. Byly předány i užitečné odborné rady s užitím našich preparátů a doporučení na optimalizaci vakcinačních postupů.Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B