CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Pravidelné školení reprezentantů Bioveta Polsko

Hlavní stránka Novinky Aktuality Pravidelné školení reprezentantů Bioveta Polsko

8.4.2021

Pravidelné školení  reprezentantů Bioveta Polsko Tématem byly přípravky pro psy, kočky, králíky, skot, prasata i koně.

Produkty naší společnosti se neustále inovují, a to především díky novým technologiím, které se snažíme neustále zavádět a přispívat tak k ochraně zdraví zvířat i lidí. Nedílnou a velmi důležitou součástí naší práce je i zvyšování úrovně znalostí pracovníků, kteří naši společnost reprezentují u nás i v zahraničí.

Závěrem minulého měsíce v polských Katowicích probíhalo pravidelné školení reprezentantů Bioveta Polsko. Školení se týkalo všech přípravků registrovaných v Polsku. Prezentace se ujali nejen naši produktoví manažeři, ale i celá řada odborníků. Tématik u přípravků pro psy, kočky, králíky a kožešinová zvířata prezentoval MVDr. Ayele, přípravky pro skot a prasata přednášel MVDr. Raška a MVDr. Pavlíček, tématiku hormonálních přípravků proškolil i MVDr. Zajíc a MVDr. Pavlíček a přípravků pro koně se ujala MVDr. Růžičková.

Školení probíhalo při splnění striktních epidemiologických nařízení české i polské vlády. Všichni účastníci měli povinnost doložit negativní test na nemoc COVID-19 nebo potvrzení o prodělání této nemoci.

Zvyšování odborné úrovně znalostí týmu pobočky Bioveta Polska je velmi důležité, především s ohledem na zvyšování úrovně specializované profesní podpory konečných uživatelů našich přípravků na veterinárním trhu v Polsku.Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B