CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Návštěva Biovety, a.s.

Hlavní stránka Novinky Aktuality Návštěva Biovety, a.s.

26.1.2024

Návštěva Biovety, a.s. Dne 23. ledna 2024 jsme v Biovetě přivítali zástupce všech veterinárních velkoobchodů působících v rámci České republiky. Stoprocentní účast návštěvníků je pro Biovetu o to cennější, o co bylo počasí problematičtější. Zejména ve východní části republiky se naši partneři potýkali s ledovkou a námrazou.

Po přípitku na přivítanou uvítal distributory našich produktů ředitel společnosti Ing. Libor Bittner, CSc., předseda představenstva Bioveta a.s. Ve svém krátkém příspěvku poděkoval přítomným za profesionální spolupráci a výsledek, který je v porovnání s vývojem českého trhu nadstandardní. V dalším příspěvku seznámil přítomné s vizí společnosti v roce 2024. Své vystoupení pak zakončil předáním diplomů nejúspěšnějším distributorům v kategoriích nejvyšší obrat a nejvyšší růst.

V prezentaci pokračoval ředitel pro Českou republiku, MVDr. Martin Vodinský, který se zaměřil na výkony českého trhu v oblasti prodeje veterinárních léčiv v porovnání s parametry Biovety. Po krátké přestávce následovala exkurze po areálu společnosti Bioveta, kde měli přítomní možnost nahlédnout do problematiky výroby vakcín a dalších přípravků v oblasti veterinární farmacie.

Areálem účastníky provedl a výkladem zaujal Mgr. Martin Tkáč z postu zástupce ředitele výroby. Návštěvníci tak mohli nahlédnout do prostor výroby, kontrolních linek, adjustace a skladování v různých teplotních režimech i obdivovat míru automatizace a technologickou úroveň. Po 2 hodinové exkurzi po areálu Biovety se připojil k návštěvě osobně ředitel společnosti, který zaujal příběhem o historické části Biovety.

Není se čemu divit, že po dopolední části všem vyhládlo, a proto byla návštěva Biovety zakončena v nově zrekonstruované restauraci a firemní kuchyni. Každý z přítomných si nakonec odnášel nejen malou pozornost v podobě dárku na památku, ale hlavně pocit, že přípravky Biovety svou kvalitou a zázemím si nezadají s celosvětově známou konkurencí.

 

       Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B