CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

NA VETMEDICA – VETFORUM 2018 ZAZNAMENALA BIOVETA VELKÝ OHLAS

Hlavní stránka Novinky Aktuality NA VETMEDICA – VETFORUM 2018 ZAZNAMENALA BIOVETA VELKÝ OHLAS

16.4.2018

NA VETMEDICA – VETFORUM 2018 ZAZNAMENALA BIOVETA VELKÝ OHLAS Úspěchem skončila naše prezentace na 14. ročníku této největší veterinární akce v Polské Lodži. Veletrhu, jehož byla v tomto roce Bioveta oficiálním partnerem, se zúčastnilo o minulém víkendu téměř 1 200 lékařů a řada dalších návštěvníků.

Souběžně s veletrhem se konal 8. ročník Kongresu VetForum. Bioveta zde byla sponzorem odborných sekcí skotu, prasat, koní a malých zvířat, jejímiž moderátory byla největší polské autority v oboru. Své přednášky v nich prezentovali odborníci z Polska, České republiky, Dánska, Holandska, Německa, Švédska, Velké Británie a Itálie. V každé z těchto sekcí vystoupili na pozvání Biovety zahraniční specialisté, kteří se podělili s účastníky se svými zkušenostmi při užívání našich preparátů v klinické a chovatelské praxi na zahraničních trzích, a také s výsledky výzkumných prací.

Důstojnou oslavu 100 let trvání Biovety podpořil jeden z největších polských zemědělských podniků a výrobců vepřového masa - společnost GOODVALLEY AGRO SA (dřívější název POLDANOR SA), patřící do dánské skupiny AXZON. Tato firma, také díky spolupráci s Biovetou, jako první v Polsku vyrábí vepřové maso bez použití antibiotik a její obchodní představitelé byli součástí naší expozice. Společná nabídka ve formě voňavého polského vepřového kolene a šunky společně s českým plzeňským byly neodolatelným lákadlem pro všechny přítomné.

Expozici Biovety navštívily také zahraniční delegace odborníků z Běloruska, a rovněž zájemci o spolupráci z Ukrajiny, Ruska, Mongolska a Indie. Představitelé Biovety Polska jednali v průběhu akce s řadou klíčových zákazníků a rovněž s novými zájemci o spolupráci. Pro účastníky ve sponzorovaných sekcích uspořádala Bioveta soutěž, v níž vylosovaní vítězové získali oficiální pozvání na návštěvu výrobního závodu v Ivanovicích na Hané.

 


OBR. 1
OBR. 2
OBR. 3
OBR. 4


Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B