CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Bioveta účastna seminářů v Pákistánu

Hlavní stránka Novinky Aktuality Bioveta účastna seminářů v Pákistánu

19.5.2024

Bioveta účastna seminářů v Pákistánu Ve dnech 4. - 13. května navštívil náš oblastní ředitel MVDr. Jiří Neužil Pákistán. Jednalo se o dlouho připravovanou akci našeho distributora, firmy SNAM, z města Lahore. Přednáškové turné začalo ve městě Karáčí, kde proběhl seminář o vakcinaci a imunologii psů a koček za účasti 146 místních veterinářů z tohoto největšího města země.

Připravený program seminářů pokračoval v pákistánském městě Hajdarábád s veterináři zabývajícími se drůbeží. Představeny byly nejen naše ORNI vakcíny, ale Dr. Neužil se v rámci své přednášky zaměřil na inf. bronchitidu, neboť v nejbližších měsících by měla být v Pákistánu zaregistrována vakcína Biovety Ornibron H120 + D274.

Z jihu země se náš oblastní ředitel následně letecky přesunul do města Gujranwala, kde opět proběhl seminář o vakcinaci psů a koček, který se opět těšil velkému zájmu místních veterinářů, až byl sál největšího hotelu ve městě přeplněn.

Poslední seminář proběhl v městě Lahore, sídle našeho distributora v zemi firmy SNAM. Seminář byl zajímavý především tím, že se zde setkaly dvě oddělené skupiny veterinářů. A to mladí a starší kolegové dohromady, kteří většinou pořádají akce odděleně. Akce se těšila opětovně velmi vysoké návštěvnosti, která dosáhla účasti 150 veterinářů.

Dotazy se většinou týkaly léčby a prevence parvovirózy psů a serovarů leptospiróz. Četné byly i dotazy na zabezpečení teplotního režimu vakcín, neboť v této době denní teplota v Pákistánu dosahovala až 42°C. Překvapily i dotazy týkající se boreliózy a samozřejmě největšího problému - vztekliny.

Závěrem patří poděkování organizátorovi návštěvy, firmě SNAM, neboť logisticky, časově i finančně uspořádat čtveřici velkých akcí v jednom týdnu nebylo jistě jednoduché. Taktéž návštěvy klinik, které si mnohdy nezadají s klinikami evropského typu i úrovně, byly velmi přínosné k dalšímu směřování využívání výrobků Biovety v Pákistánu. 

 

     

 

 Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B