CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Bioveta se zúčastnila online konference Veterinární lékařství a krmení

Hlavní stránka Novinky Aktuality Bioveta se zúčastnila online konference Veterinární lékařství a krmení

8.6.2020

Bioveta se zúčastnila online konference Veterinární lékařství a krmení Navzdory koronaviru a souvisejícím omezením každodenního života je potřeba přijímat a sdílet profesionální znalosti a zkušenosti. Proto se Bioveta zúčastnila ruské online konference Veterinární lékařství a krmení.

Pro všechny podnikatele v živočišném průmyslu, kteří chtějí zvýšit efektivitu svého podnikání, uspořádali odborníci skupiny VIK ve dnech 28.–29. května online fórum „Veterinární medicína a krmení“. Oblastní ředitelka pro Rusko, Kristýna Prokopová, zajistila, aby na konferenci zazněly také zkušenosti expertů z řad Biovety.

Produktový manažer pro hormonální přípravky, doktor Josef Zajíc, a produktový manažer pro skot a prasata, doktor Pavel Raška, na konferenci přednášeli o problematice reprodukčního managementu v moderních chovech hospodářských zvířat a ochrany mladého skotu před respiračními chorobami.

On-line fóra se zúčastnilo více než 160 lidí – vedoucí největších živočišných podniků, přední veterináři a specialisté na chov dobytka z Ruska, Běloruska a Kazachstánu, ale také výrobci zemědělské techniky a veterinárních přípravků.

Online konference se díky celosvětové situaci staly velice populární formou sdílení znalostí. Poskytují příležitost společně s předními vědci a odborníky z celého světa diskutovat o klíčových trendech a vyměňovat si neocenitelné zkušenosti z různých průmyslových odvětví a oblastí našeho života.

Vždy se snažíme držet krok s dobou, a proto Bioveta plánuje pokračovat v účastech na podobných událostech a sdílet své zkušenosti s aktivitami vedoucími k rozvoji živočišného průmyslu.Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B