CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Bioveta partnerem XII Mezinárodního mléčného kongresu na Ukrajině

Hlavní stránka Novinky Aktuality Bioveta partnerem XII Mezinárodního mléčného kongresu na Ukrajině

26.3.2019

Bioveta partnerem XII Mezinárodního mléčného kongresu na Ukrajině Pobočka Bioveta Ukraine se ve dnech 5.–6. 3. 2019 stala významným partnerem největší události v mlékárenském průmyslu na Ukrajině a ve východní Evropě.

Akce se zúčastnilo zhruba 1 500 odborníků z mlékárenského průmyslu, včetně specialistů, veterinárních lékařů, technologů, manažerů, odborníků z průmyslu, ale i vládních úředníků, velvyslanectví, mezinárodních organizací, finančních institucí, obchodních společností i médií.

V rámci Veterinární sekce vystoupil s přednáškou na téma „Respirační syndrom skotu a možnosti imunoprofylaktiky“ produktový manažer Biovety, MVDr. Pavel Raška. Kongresový sál, zaplněný veterinárními specialisty v oblasti chovu skotu, si se zájmem vyslechnul téma, které je zejména v otázkách možných preventivních řešení infekčních onemocnění mladých telat celosvětově aktuální. Vrcholem akce pak bylo Veterinární fórum, které mělo za cíl sjednotit veterinární lékaře-specialisty v rámci celé Ukrajiny.

Po oba dva dny konání kongresu se pobočka Bioveta Ukraine prezentovala na vlastním stánku, kde její manažeři poskytovali stávajícím i novým potenciálním zákazníkům podrobné informace o přípravcích Bioveta a. s. dostupných na ukrajinském trhu i odborné rady k řešení různých zdravotních problémů v chovech skotu.

Tak zase za rok na shledanou … „До побачення“Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B