CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Bioveta oslavila 100leté výročí od svého založení

Hlavní stránka Novinky Aktuality Bioveta oslavila 100leté výročí od svého založení

13.11.2018

Bioveta oslavila 100leté výročí od svého založení Rok 2018 je rokem oslav 100 let od svého založení nejen pro Českou republiku, ale i pro společnost Bioveta, a. s. Ivanovice na Hané. V rámci tohoto roku společnost uspořádala akce jak pro své klienty z ČR i ze zahraničí, veterinární lékaře, tak i pro zaměstnance.

Dne 25. 10. 2018 se konal slavnostní galavečer v kongresovém sále hotelu Holiday Inn, Brno. Mezi přítomnými hosty byli např. MVDr. Jiří Buřeš, ředitel USKVBL Brno, Ing. Jan Novotný, člen představenstva Moneta Money Bank, Doc. MVDr. Vladimír Celer, Ph.D, prorektor pro vědu, výzkum a zahraniční vztahy VFU Brno a další hosté, se kterými společnost Bioveta dlouhodobě spolupracuje.

Ředitel společnosti Ing. Libor Bittner CSc. na této události vyhlásil produkt století, kterým je vakcína proti vzteklině k orální imunizaci lišek. Orální vakcinace lišek byla na území České republiky zavedena v roce 1989 a ukončena byla v roce 2009. Díky orální vakcinaci byla na území ČR vymýcena vzteklina u lišek.

Součástí slavnostního galavečera bylo i umělecké vystoupení známé zpěvačky a modelky Jitky Boho a brněnského zpěváka Milo Music. Hosté měli možnost ochutnat servírované tříchodové menu šéfkuchaře restaurace Prominent Josefa Dufka snoubené s víny z vinařství Bíza Čejkovice.

Dnes je Bioveta už na první pohled moderní společností s nejmodernějšími technologiemi, ve svém portfoliu má více než 200 výrobků, její produkty jsou známy již téměř po celém světě, aktuálně je to 100 zemí z pěti kontinentů světa.

Přejeme společnosti Bioveta, a. s. do dalšího století stabilní rozvoj, prosperitu a narůstající množství spokojených zákazníků.Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B