CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Bioveta na seminářích o reprodukci krav v Ruské federaci

Hlavní stránka Novinky Aktuality Bioveta na seminářích o reprodukci krav v Ruské federaci

20.9.2018

Bioveta na seminářích o reprodukci krav v Ruské federaci Bioveta se zúčastnila veterinárních seminářů v Ruské federaci zabývajících se problematikou reprodukce u krav.

Oblastní manažer pro Bulharsko a Makedonii a produktový manažer pro hormonální přípravky, MVDr. Josef Zajíc, Ph.D., se vydal do Ruské federace, aby se stal součástí seminářů, které se zabývaly problematikou reprodukce u krav.

Tyto semináře jsou konány na tamních farmách, přičemž majitelům farem jde především o zlepšení reprodukčních ukazatelů u krav, což vede v konečném důsledku i ke zlepšení ekonomických ukazatelů. Semináře jsou organizovány pro veterinární specialisty a inseminační techniky a mají teoretickou a praktickou část. Teoretická příprava spočívá v objasnění neurohumorálních principů řízení pohlavních funkcí a v použití hormonálních přípravků (výrobků Biovety) při jejich ovlivňování. Po teoretické přípravě probíhá praktická část, při které se přímo na farmě provádí ultrasonografické vyšetření zdravých i problémových krav a přímo na místě se navrhuje příslušná terapie. Po praktické části následuje vyhodnocení zjištěných výsledků a návrh opatření pro zlepšení reprodukčních ukazatelů na konkrétní farmě. První dvoudenní seminář probíhal na farmě Ekoprodukt v obci Bogdanovka (Samarská oblast). Druhý seminář, který již byl třídenní, protože zde bylo více praktické výuky, se uskutečnil na farmě Agro Neptun, v obci Troickij Sungur v Uljanovské oblasti.Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B