CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

BIOVETA FIRMOU ROKU 2018 V POLSKU!

Hlavní stránka Novinky Aktuality BIOVETA FIRMOU ROKU 2018 V POLSKU!

22.5.2018

BIOVETA FIRMOU ROKU 2018 V POLSKU! Dne 14. května 2018 oznámila Centrální kancelář Národní certifikace z Varšavy seznam vítězů jedněch z nejprestižnějších ocenění v zemi – FIRMA ROKU, HIT ZÁKAZNÍKA, POLISH EEXCLUSIVE, BEST OF BEAUTY & HEALTH a DEVELOPER ROKU pro rok 2018.

Další edice těchto renomovaných ocenění byla předána v rámci koktejlového setkání Business Tigers Clubu v hotelu Regent ve Varšavě. Vítězové obdrželi sošky a licenci, která je opravňuje k použití této prestižní značky v marketingové komunikaci.

Vybrané podnikatelské subjekty obdržely ceny z rukou Marcina Andrzejewského, prezidenta BTC, který byl rovněž moderátorem pořadu.

"Dnes slavíme úspěch těch nejlepších podniků v Polsku, kteří díky svým talentům a tvrdé práci využili své šance a vytvořili cenné značky. Úspěšně podnikají na stále obtížnějším trhu, který uspokojuje potřeby nejnáročnějších spotřebitelů", uvedl Andrzejewski.

Ocenění FIRMA ROKU 2018 obdržela také naše BIOVETA. Cenu převzal pan Tomáš Ganger, Country Manager pro Polsko. Bioveta se tak zařadila po bok takových firem, jako např.  mBANK, DHL Global Forwarding, Budimex, Den Braven nebo AEGON.
A jaké zdůvodnění k udělení ceny naší firmě jsme uslyšeli od organizátorů akce?

Cílem programu " Společnost roku " je podporovat podniky, které významným způsobem přispívají k rozvoji polského podnikání a jsou modelem spolehlivosti.

V případě společnosti Bioveta Polska Sp. z o.o., jako zástupce výrobce Bioveta a.s. v Polsku, je udělení titulu především potvrzením důvěryhodnosti provozu společnosti a vysoké kvality nabízených produktů. V procesu ověřování byly provedeny marketingové a obrazové výzkumy, jakož i monitorování názorů spotřebitelů (monitorování médií). Cílem společnosti je vyrábět bezpečné a účinné léčivé přípravky v souladu s platnými požadavky farmaceutického zákona. Produkty se soustavně inovují zaváděním nových technologií. Díky své činnosti Bioveta značně přispívá společnost k ochraně zdraví lidí a zvířat. Naše hodnocení jsme založili především na veterinárních produktech, které společnost vyrábí, protože jsou registrovány v Polsku. V současné době vyrábí společnost zhruba 150 výrobků, které vyváží do více než 90 zemí světa, což znamená zajištění finanční stability společnosti. Činnost na tak širokém trhu vyžaduje velkou flexibilitu, ale činnost vaší společnosti ukazuje, že je to možné a rozhodně proveditelné. Hlavními trhy jsou Česká republika, Polsko, Dánsko, Německo, Ukrajina, Japonsko, Rusko a Rumunsko. Kromě toho jsme získali informace, že je společnost třetím největším výrobcem veterinárních přípravků ve východní Evropě, což potvrdilo správnost našeho rozhodnutí udělit titul "Společnost roku 2018".

Stránka akce

Pozn.: Akci pořádá Centrální kancelář Národní certifikace z Varšavy již od roku 2002 a patří k tamním nejpopulárnějším akcím pro budování značky a důvěryhodnosti. Partnery organizátora jsou BRAND24, nejpopulárnější monitoring názorů zákazníků na internetu a sociálních médií v Polsku, a také magazín TYGRYSY BIZNESU, profesionální kvartálník určený moderním firmám a jejich managementu.Titul FIRMA ROKU se těší uznáním mezi podnikatelskou veřejností, jelikož výběr laureátů probíhá transparentní a pečlivou selekcí a zkoumáním jednotlivých adeptů. Laureát získává doživotní licenci k používání symbolu FIRMA ROKU a současně s ní také roční marketingovou a mediální podporu organizátora akce a dalších cca 14 mediálních kanálů.